St. Patrick’s Day Challenge

Czy zastanawiasz się, jak zorganizować fascynujące wydarzenie w szkole? Tutaj znajdziesz gotowe rozwiązania, które nie tylko zaoszczędzą Ci czas, ale także sprawią, że nauka stanie się niezapomnianą przygodą!

 Mam przyjemność przedstawić Ci moje najnowsze materiały, które zawierają gotowe pomysły na konkurs i wyzwanie kulturowe. Przygotuj się na przygodę pełną wiedzy, radości i inspiracji!

Jak wygląda u Ciebie szukanie pomysłów na dodatkowe wydarzenia?

Włączasz przeglądarkę, wpisujesz „past simple gra online” i… no tak. Zalewa Cię masa aplikacji, platform, scenariuszy zajęć i artykułów. Zaczynasz przeglądać strony. Jedna, druga, trzecia… Po godzinie orientujesz się, że masz całą tonę inspiracji, tylko kompletnie nie wiesz, co warto wybrać. Potrzebujesz konkretu. Wystarczy kilka pomysłów, ale naprawdę dobrych. Sięgasz po nie i działasz, a nie tracisz czas na przeglądanie całego internetu.

Cześć!

Jestem Agnieszka Iwanicka

Tworzę gry językowe, w które sama chciałabym grać. Przygotowuję lekcje, w których sama chciałabym uczestniczyć. Uczę tak, jak sama chciałabym być uczona. Pokazuję, jak korzystać z technologii w klasie, oraz podpowiadam, jak samemu dobrze się bawić na własnych lekcjach.

Przygotowałam dla Ciebie “gotowca” do organizacji konkursu lub wyzwania językowego w Twojej szkole! Wszystko przedstawiam w zwięzłej, czytelnej formie. Dzięki temu błyskawicznie przygotujesz szkolne wyzwanie (lub konkurs), która podbije serca Twoich uczniów.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Konkurs/wyzwanie „St. Patrick’s
Day Challenge” zawiera:

Te wyzwanie wykorzystasz w grupach dziecięcych i młodzieżowych

To wyzwanie to gotowa paczka materiałów, która idealnie pasuje do zajęć o tematyce kulturowej. Przygotowanie wyzwania zajmie Ci tylko chwilę, bo cały materiał podzieliłam na czytelne kategorie:

  • Fiszki dla uczniów w wersji BASIC (KIDS) + klucz odpowiedzi, dla klas 2/3 – 6SP.

  • Fiszki dla uczniów w wersji PRO (TEENS) + klucz odpowiedzi, dla klas 7-8SP i szkół średnich.

  • Materiały dla nauczyciela przydatne podczas planowania i organizacji np. treści wiadomości dla rodziców, uczniów, na stronę internetową szkoły itp.

  • Quizy BASIC i PRO do wykorzystania w grupach A i B (lub jeden teraz, drugi za rok).

  • Tematyczne vouchery motywacyjne – wykorzystasz jako nagrody za uczestnictwo.

  • Linki do gier w Blookecie (BASIC i PRO).

  • Szczegółowa instrukcja dla nauczyciela + checklista całego wyzwania.

  • Nagranie webinaru (zaplanowanego na 22.02.2024)

Drukowanie, wycinanie i laminowanie…
ograniczyłam do minimum!

Prawie nic nie musisz drukować! Zminimalizowałam konieczność drukowania, wycinania i laminowania – wszystko wysyłasz uczniom jako pliki PDF, linki i gotowe wyzwanie!

A jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie voucherów motywacyjnych jako nagrody to jedyne co musisz przygotować to trzy strony z 24 voucherami – zrobisz to na długiej przerwie w pracy, popijąc kawę z Bestie Teacher.

Sprawdź, czy konkurs/wyzwanie „St. Patrick’s Day Challenge” jest dla Ciebie

Potrzebujesz gotowej paczki materiałów, którą wykorzystasz to zorganizowania dodatkowego eventu w Twojej szkole.

Potrzebujesz nowatorskich pomysłów, które rzeczywiście pogłębiają wiedzę uczniów na temat ogólnej wiedzy o świecie (jesteś tą nauczycielką, która chce uczyć czegoś więcej niż tylko gramatyka i słownictwo).

Szukasz wyselekcjonowanych i przetestowanych pomysłów edukacyjnych, które poszerzą ofertę Twojej szkoły.

Przygotowujesz się do awansu zawodowego i jednocześnie nie masz czasu na samodzielne przygotowanie zaskakujących wydarzeń, którymi będziesz mogła pochwalić się w sprawozdaniu… lub “samochwałce”.

Chcesz uczyć w stylu #coffeeteaching, czyli bardziej zaangażować uczniów w lekcję, żeby szybciej rozwijać ich kompetencje językowe, a jednocześnie prowadzić lekcje na większym luzie.

Korzystasz z materiałów Pani z Klasą i wiesz, że moje pomysły ułatwiają pracę nauczycieli i oszczędzając ich czas.

St. Patrick’s Day Challenge przyda się nie tylko nauczycielom w szkołach publicznych!

Wyzwanie może być wykorzystane przez właścicieli szkół językowych, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę. Można je wykorzystać jak dodatkowe materiały lub fragment lekcji języka angielskiego.

Wyzwanie “St. Patrick’s Day” robi wrażenie!

Zebrałam także opinie osób, które już zapoznały się „St. Patrick’s Day Challenge”

Chcesz w parę minut zdobyć rewelacyjny pomysł na konkurs lub wyzwanie?

Nie trać czasu na przeglądanie całego internetu – skorzystaj z gotowych rozwiązań!

Koszyk zakupowy
Rozpocznijmy zakupy!
E-Sklep
0